ADALET MYO

Go to content

Main menu

AKADEMİK PERSONEL

AKADEMİK

Yrd. Doç. Dr. Özge ÖNCÜ

1998’de D.E.Ü Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Özge Öncü, 2002 Aralık ayında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nda araştırma görevlisi oldu. Özge Öncü 1999 yılında başladığı yüksek lisan eğitimini “Navlun Sözleşmelerinde Tellallık” konulu yüksek lisans tezi ile 2002 yılında tamamladı. Aynı yıl başladığı doktora eğitimini ise “Fikir ve Sanat Eserleri Hukukunda İktibas Serbestisi ve Sınırları” isimli doktora tezi ile Haziran 2009’da tamamladı.


http://web.deu.edu.tr/hukuk/akademik/cv/OZGEONCU.htm

Yrd. Doç. Dr. Pınar BACAKSIZ
Pınar BACAKSIZ 3 Şubat 1980’de Ankara’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini çeşitli yerlerde tamamladı. 1998 yılında İzmir 60. Yıl Anadolu Lisesi’ni, 2002 yılında burslu olarak öğrenim gördüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Usul Hukuku Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamladı. Ağustos 2006-Temmuz 2007 tarihleri arasında Köln Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Enstitüsü’nde doktora tezi ile ilgili araştırma bulunmuştur.
TCK'da yer alabn iflas suçları isimli tezi ile doktor ünvanı aldı.

http://web.deu.edu.tr/hukuk/akademik/cv/PINARBCKSZ.htm
Öğr.Gör.Hüseyin KAÇMAZ
Lisans, Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik F., 1993

 

Yrd.Doç.Dr. Ayşe FIRAT ŞİMŞEK

Yrd.Doç.Dr. Ela ÇOLPAN NART

* Listede, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili hükümlerine göre görevlendirilen diğer öğretim elemanları hariç olmak üzere, sadece Yüksekokulumuzun kadrolu öğretim elemanlarına yer verilmiştir.

Back to content | Back to main menu